Hyundai, Suzuki, Izusu, Seat, SsangYong
Uued autod, mootorrattad, ATV-d
   

SEAT on noor bränd ja seetõttu vaba stampidest. Kui Sa tahad nautida elu, jääda iseendaks, eristuda massist – sõita autoga, mis tekitab ülevoolavaid emotsioone, kuid samas on ka ökonoomne ja usaldusväärne igapäevane kaaslane, siis tutvu lähemalt SEATiga.

Kuulumine Volkswagen Groupi ja selle sees Audi Brand Groupi (viimase moodustavad sportlikud elustiilimargid – Audi, SEAT ja Lamborghini) tagab uusima tehnoloogilise know-how, üliökonoomsed TSI ja TDI mootorid, esmaklassilise järelteeninduse, **** turvalisuse ja peadisainer Luc Donckerwolke väljatöötatud SEATi uue Arrow Design disainikontseptsiooni. Seda kõike võrreldava hinnaga, mida küsitakse tavaliste masstoodangu autode eest.

2010. aastal tähistas SEAT oma 60-aastaseks saamist.

www.seat.ee
www.seat.com

www.seat.fi

   
 

Korporatsiooni 75-aastase ajaloo vältel on SUZUKI Motor Corporation  saavutanud rahvusvahelist edu, sest on vankumatult jälginud väärtuslike, kvaliteetsete toodete konstrueerimise ja tootmise poliitikat. See on võimaldanud klientide muutuvatele vajadustele vastu tulla ning pakkuda neile järjest täiustuvaid tehnilisi uuendusi. Viimase 30 aasta jooksul on tänu disaini- ja tehnoloogiaalasele kogemusele toodetud terve seeria unikaalseid neljarattaveoga maastureid, mis rõhuvad kantavat vaimu ning on kõikjal maailmas saavutanud hinnatud reputatsiooni ja lugupidamise.

www.suzuki.ee
www.suzuki.fi

 
 
 

SsangYong Motor Company on Lõuna-Korea vanim autotootja. Ettevõtte sünnilugu ulatub tagasi 1954. aastasse. Nimi SsangYong tähendab korea keeles ”Kaks draakonit”. 

Juba algusest peale on SsangYong spetsialiseerunud nelikveoliste maastikuautode valmistamisele. Need on loodud kasutamiseks rasketes oludes ning neil on vastupidavate, usaldusväärsete ja praktiliste sõidukite kuulsus.

SsangYongi keskendumine üksnes SUV- ja nelikveoliste mudelite valmistamisele tähendab seda, et nende projekteerimisel pole olnud vajadust teha kompromisse. Tänu sellele vastavad need sõidukid kõige kõrgematele nõudmistele ning selle tõestuseks annab SsangYong oma autodele viieaastase läbisõidupiiranguta garantii.

Ka autodega veetavate järelhaagiste massid näitavad, et SsangYong on loodud hakkama saama kõige raskemate ülesannetega. Võimsad mootorid, eriti madal müratase, ülitõhus nelikvedu ning kvaliteetne viimistlus teevad sõitmise lihtsaks ja mugavaks.

www.ssangyong.ee
www.ssangyong.fi

 
 

Isuzu on Jaapani vanimaid autotehaseid, mis asutati 1916. aastal. Alates 1949. aastast kannab tehas nime Isuzu Motors Limited. Isuzu Motors Limited peakontor asub Jaapanis, Tokios. Isuzul on tehased peale Jaapani ka Tais, USAs, Indoneesias ja Poolas.

Täna toodab Isuzu maailmaklassi kergkaalu ja kerg-raskekaalu veoautosid ja pikapeid. Iga Isuzu toodetud sõiduk on ehitatud mõeldes funktsionaalsusele, mugavusele ja vastupidavusele. Isuzu sõidukeid müüakse edukalt kogu maailmas: Ameerikas, Euroopas, Aafrikas, Hiinas, Lähis-Idas ja mujal.  

 

Lisaks on Isuzu maailmakuulus miljonite vastupidavate, võimsate ja säästlike diiselmootorite valmistajana – ta on moodsa diislitööstuse lipulaevu. Tootes aastas miljon diiselmootorit, on Isuzu maailma suurim diiselmootorite tootja.

 

www.isuzu.fi

 
Märksõnad: Isuzu D-Max Space Cab Müük suusaboks Topliising Kindlustusjuhtumid Kahjukäsitlus Broneeri teenindus SEAT Uued autod Isuzu katuseboksi rentimine Swift Isuzu D-Max Double Cab Alto Hooldus
Kontakt: Tallinna mnt. 82, Pärnu tel 443 2113 hooldus 442 9945 e-mail myyk@mdmauto.ee Lahtiolekuajad: Müük E-R 9-18 L 10-15 Hooldus ja varuosad E-R 8-17
SsangYong